Home

Tipikus Vádló elengedés aranyérmet nyertek a magyar 5000 méteres gyorskori váltó csillagmagasságmérő lazítsa meg a temperamentumot küszöb

Érmes világkupahírek "Liu-frontról" hónapokkal a téli olimpia előtt -  Infostart.hu
Érmes világkupahírek "Liu-frontról" hónapokkal a téli olimpia előtt - Infostart.hu

Short Track Világkupa: a férfi váltó is aranyérmes! - Fradi.hu

Index - Sport - Aranyérmes a férfi váltó a rövidpályás gyorskocsolya Eb-n

A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így  6. lett 5000 méteren Pekingben
A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így 6. lett 5000 méteren Pekingben

Breaking: sporttörténeti jelentőségű aranyérmet nyert Liu Shaoang -  Sportal.hu
Breaking: sporttörténeti jelentőségű aranyérmet nyert Liu Shaoang - Sportal.hu

Férfi 5000 méteres rövidpályásgyorskorcsolya-váltó a 2018. évi téli  olimpiai játékokon – Wikipédia
Férfi 5000 méteres rövidpályásgyorskorcsolya-váltó a 2018. évi téli olimpiai játékokon – Wikipédia

2014 után először maradtak érem nélkül a magyarok a short track  világbajnokságon - Eurosport
2014 után először maradtak érem nélkül a magyarok a short track világbajnokságon - Eurosport

Index - Sport - Olimpiai bajnok a magyar férfi koriváltó

Rp. gyorskorcsolya: Liu Shaoang nyert 1000 méteren, és megvédte öss

Elúszott a gyorskori váltónk olimpiai döntője, Eriksen csodának tartja,  hogy focizhat - Eurosport
Elúszott a gyorskori váltónk olimpiai döntője, Eriksen csodának tartja, hogy focizhat - Eurosport

Nem lesz címvédés, B döntős a magyar gyorskorcsolya-váltó | 24.hu

Liu Shaoang aranyérmes 500 méteren

Rövidpályás gyorskorcsolya Eb - Ezüstérmes a magyar női váltó - Hír TV

Ötödik és hetedik hellyel zártak a váltóink a rövid pályás  gyorskorcsolya-vb-n - Sportal.hu
Ötödik és hetedik hellyel zártak a váltóink a rövid pályás gyorskorcsolya-vb-n - Sportal.hu

Index - Sport - Liu Shaoang aranyérmet nyert a pekingi olimpián!

Liu Shaolin Sándor csapattársát hibáztatja a kudarc miatt, sokakban  csalódást keltett ezzel - Propeller
Liu Shaolin Sándor csapattársát hibáztatja a kudarc miatt, sokakban csalódást keltett ezzel - Propeller

Telex: Egymást és a szakvezetést is kritizálták a magyar  gyorskorcsolyaváltó tagjai az elődöntős kiesés után
Telex: Egymást és a szakvezetést is kritizálták a magyar gyorskorcsolyaváltó tagjai az elődöntős kiesés után