Berecz Zsombor vitorlázó Európa-bajnok lett Gdyniában | CsodalatosBalaton.hu

Berecz Zsombor útja az agárdi vitorlástábortól az olimpiai ezüstig

Berecz Zsombor: A balatoni kikötőkben több egó szorult az emberekbe a  kelleténél | 24.hu
Berecz Zsombor: A balatoni kikötőkben több egó szorult az emberekbe a kelleténél | 24.hu

Berecz Zsombor: „Ez az ezüst nekem fehér arany!” - Eurosport

Videón Berecz Zsombor ezüstöt érő győztes futama - Vitorlázás videó -  Eurosport
Videón Berecz Zsombor ezüstöt érő győztes futama - Vitorlázás videó - Eurosport

Berecz Zsombor úgy nyert Eb-t, hogy tartalékhajóval is legyőzte az olimpiai  bajnokot | 24.hu
Berecz Zsombor úgy nyert Eb-t, hogy tartalékhajóval is legyőzte az olimpiai bajnokot | 24.hu

Berecz Zsombor: Ez az ezüst nekem fehér arany | Olimpia 2021

Vitorlázás: Berecz Zsombor megvédte Európa-bajnoki címét! - NSO

Telex: A vitorlázó Berecz Zsombor éremesélyes az olimpián

Berecz Zsombor: vitorlával a dobogó tetejére

FEOL - Berecz Zsombor a horgászattól indult, majd a vitorlázásra tette fel  az életét
FEOL - Berecz Zsombor a horgászattól indult, majd a vitorlázásra tette fel az életét

FEOL - Berecz Zsombor vidékről indult, ma világbajnok vitorlázó

Index - Sport - Berecz Zsombor: Ez egy méltó utolsó tánc volt, semmin sem  változtatnék
Index - Sport - Berecz Zsombor: Ez egy méltó utolsó tánc volt, semmin sem változtatnék

Berecz Zsombor - a vitorlázás kiválósága - YouTube

Berecz Zsombor annyira kihajtotta magát verseny közben, hogy néhány  másodpercre elsötétült előtte minden, azt sem tudta, hol van
Berecz Zsombor annyira kihajtotta magát verseny közben, hogy néhány másodpercre elsötétült előtte minden, azt sem tudta, hol van

Berecz Zsombor - Sziasztok! Megnyertem az idei fő versenyemet, az  előolimpiát a medal race előtt!!! Köszönöm a drukkolást mindenkinek!  Procelero Sport Egyesület mindiGO Sport Audi Magyarország O'Neill Hungary  Bravo Boats Magyar Vitorlás
Berecz Zsombor - Sziasztok! Megnyertem az idei fő versenyemet, az előolimpiát a medal race előtt!!! Köszönöm a drukkolást mindenkinek! Procelero Sport Egyesület mindiGO Sport Audi Magyarország O'Neill Hungary Bravo Boats Magyar Vitorlás

Berecz Zsombor: A vitorlázó, aki a családjának és jó embereknek köszönheti  a történelmi olimpiai ezüstöt | Olimpia 2021
Berecz Zsombor: A vitorlázó, aki a családjának és jó embereknek köszönheti a történelmi olimpiai ezüstöt | Olimpia 2021

Berecz Zsombor futamgyőzelem és megbolondult versenybírók Palma de  Mallorcán | HAJOZAS.HU
Berecz Zsombor futamgyőzelem és megbolondult versenybírók Palma de Mallorcán | HAJOZAS.HU

Európa-bajnok a balatoni vitorlázó Berecz Zsombor (hunsail.hu) –  hirbalaton.hu
Európa-bajnok a balatoni vitorlázó Berecz Zsombor (hunsail.hu) – hirbalaton.hu

Telex: A vitorlázó Berecz Zsombor a nyolcadik futam után is dobogós helyen  áll az olimpián
Telex: A vitorlázó Berecz Zsombor a nyolcadik futam után is dobogós helyen áll az olimpián