Home

javasol Szerzetes Helyettes budapesti frizbi diákolimpia Krónikus Lima memóriák

Az Ultimate frizbi Diákolimpia országos bajnoka a Németh László Gimnázium  csapata! - Sport13
Az Ultimate frizbi Diákolimpia országos bajnoka a Németh László Gimnázium csapata! - Sport13

Rozgonyi Úti Általános Iskola - Ultimate Frizbi diákolimpia országos döntő,  Gödöllő
Rozgonyi Úti Általános Iskola - Ultimate Frizbi diákolimpia országos döntő, Gödöllő

Sport | A budapesti Eötvös József Gimnázium honlapja | 2 oldal

2017. április 21., Ultimate frizbi országos diákolimpia, Budapest

Untitled
Untitled

2016. április 22., Ultimate frizbi diákolimpia országos döntő, Budapest

A Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium frizbi csapata országos bajnoki címet  szerzett a diákolimpia döntőjében - Nyíregyháza Megyei Jogú Város Portálja  - Nyíregyháza Többet Ad!
A Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium frizbi csapata országos bajnoki címet szerzett a diákolimpia döntőjében - Nyíregyháza Megyei Jogú Város Portálja - Nyíregyháza Többet Ad!

Debreceni Frizbi Sportegyesület

Frizbi bajnokok - az Apáczai két csapata is első lett a Diákolimpiai  döntőben - Nyíregyháza Megyei Jogú Város Portálja - Nyíregyháza Többet Ad!
Frizbi bajnokok - az Apáczai két csapata is első lett a Diákolimpiai döntőben - Nyíregyháza Megyei Jogú Város Portálja - Nyíregyháza Többet Ad!

Diákolimpia döntő 2018 – Debreceni Frizbi Sportegyesület

Versenykiírások | Diákolimpia

Ultimate Frizbi 2019. május 25. Szombaton került megrendezésre Gödöllőn az  Ultimate Frizbi Diákolimpia Országos Döntője, melyen öt korcsoport  mintegy... | By Kecskeméti Táncsics Mihály Középiskolai Kollégium | Facebook
Ultimate Frizbi 2019. május 25. Szombaton került megrendezésre Gödöllőn az Ultimate Frizbi Diákolimpia Országos Döntője, melyen öt korcsoport mintegy... | By Kecskeméti Táncsics Mihály Középiskolai Kollégium | Facebook

Frizbi diákolimpia - ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium

Júniusi frizbis sikerek - DEAC

Utánpótlásban már Ultimate frizbi nagyhatalom vagyunk! - Metropol

Kosárlabda B33 és Ultimate frizbi Diákolimpia® | PEST MEGYEI DIÁKSPORT  SZÖVETSÉG
Kosárlabda B33 és Ultimate frizbi Diákolimpia® | PEST MEGYEI DIÁKSPORT SZÖVETSÉG

Kecskemét Online - Kiskunfélegyházán a pingponglabdák, Budapesten a  tornászok pattogtak a hétvégi Diákolimpia® országos döntőkön
Kecskemét Online - Kiskunfélegyházán a pingponglabdák, Budapesten a tornászok pattogtak a hétvégi Diákolimpia® országos döntőkön

Ultimate frizbi diákolimpia országos döntő | Baár–Madas Református  Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon
Ultimate frizbi diákolimpia országos döntő | Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon

Eredményeink a Diákolimpián frizbi sportágban (2019. április)

Hegedüs Géza Általános Iskola Hivatalos Oldala - Mrksz Országos Repülő  Korong Iskolás Kupa I. Helyezés Sajnos idén a hivatalos Ultimate Frizbi  Diákolimpia elmaradt, de a szövetség nem hagyta verseny nélkül az iskolás
Hegedüs Géza Általános Iskola Hivatalos Oldala - Mrksz Országos Repülő Korong Iskolás Kupa I. Helyezés Sajnos idén a hivatalos Ultimate Frizbi Diákolimpia elmaradt, de a szövetség nem hagyta verseny nélkül az iskolás