El Hates R kerékpáros iskola kupa 2017 helyezések összeolvad kiásás Lejárt

Kerékpáros Iskola Kupa Szekszárdon | A Magyar Rendőrség hivatalos honlapja

2016 április – Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium Vörösmarty Mihály  Általános Iskolája
2016 április – Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium Vörösmarty Mihály Általános Iskolája

ABONY: Szuper eredményeket szereztek a Somogyisok - Hetihírek

Sárvári csapat nyerte az országos kerékpáros iskola kupát - 112 Emergency  Press Hírügynökség
Sárvári csapat nyerte az országos kerékpáros iskola kupát - 112 Emergency Press Hírügynökség

Debrecenben került sor az Országúti Kerékpáros Diákolimpia Országos  Döntőjére
Debrecenben került sor az Országúti Kerékpáros Diákolimpia Országos Döntőjére

Megyei kerékpáros verseny – Szikszai György Református Óvoda és Általános  Iskola
Megyei kerékpáros verseny – Szikszai György Református Óvoda és Általános Iskola

A „Kerékpáros Iskola Kupa” és a „Ki a mester két keréken” versenyek  eredményei – Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
A „Kerékpáros Iskola Kupa” és a „Ki a mester két keréken” versenyek eredményei – Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Kerékpáros Iskola Kupa Debrecenben | A Magyar Rendőrség hivatalos honlapja

Kerékpáros Iskolai Kupa városi vetélkedõje - Kanizsa ?js?g

Kerékpáros Iskola Kupa | A Magyar Rendőrség hivatalos honlapja

Kistelekjárás-portál

Kerékpáros Iskola Kupa B-A-Z megyei döntője – Szent Erzsébet Katolikus  Általános Iskola
Kerékpáros Iskola Kupa B-A-Z megyei döntője – Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola

Keresés: országos döntő | Kaposvár Most.hu

Járási Kerékpáros Iskola Kupa Kisteleken | Kisteleki Általános Iskola és  Kollégium
Járási Kerékpáros Iskola Kupa Kisteleken | Kisteleki Általános Iskola és Kollégium

Diákolimpia 2023 – Eredmények, fotók - DKSI

Kerékpáros Iskola Kupa” | A Magyar Rendőrség hivatalos honlapja

Hírek - Kerékpáros iskola kupa

VII. Mikepércsi Pedáltaposó Kupa | Mikepércsi Hunyadi János Általános Iskola  és Alapfokú Művészeti Iskola
VII. Mikepércsi Pedáltaposó Kupa | Mikepércsi Hunyadi János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Kerékpáros Iskola Kupa | Czimra Gyula Általános Iskola

Öveges Országos Fizika verseny megyei döntőjének eredményei – Szandaszőlősi  Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Öveges Országos Fizika verseny megyei döntőjének eredményei – Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola